• Zvětšit velikost písma
  • Standardní velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Semináře a spolková činnost – IV. čtvrtletí 2019 – I. čtvrtletí 2020

Email Tisk PDF

Svaz účetních Jablonec nad Nisou, spolek

Tel. č.

e-mail: sekretariá Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

www. Su-jablonec.cz

Semináře a spolková činnost – IV. čtvrtletí 2019 – I. čtvrtletí 2020

Jablonec nad Nisou

10. září  2019

Vážená paní, vážený pane,

Stejně jako v minulých obdobích připravujeme na období říjen 2019  – březen 2020  semináře a další akce, jejichž cílem bude informování našich členů i široké veřejnosti o změnách účetní, daňové a jiné legislativy, zprostředkování znalostí a vědomostí potřebných k sestavení účetních závěrek, uzavření daňové evidence a sestavení  přiznání k dani z příjmů fyzických a právnických osob. Připomeneme aktuální změny zákonů o daních z příjmů, daně z přidané hodnoty, nevynecháme problematiku insolvence a daňového řádu.

Členy spolku budeme nadále v týdenních intervalech  informovat o zajímavých novinkách, stanoviscích a výkladech. Navážeme na vesměs příznivě přijaté klubové odpoledne, které jsme uspořádali v květnu, a do konce roku připravíme dvě klubová odpoledne  s informacemi o aktuálních novinkách, zajímavých tématech a neformální diskusí účastníků.

Vzhledem ke zvyšujícím se nákladům na činnost spolku jsme nuceni přistoupit k úpravě ceny vstupného na pořádané semináře na úroveň 800 Kč. K této úpravě  podotýkáme, že obvyklé ceny vstupného na semináře s tématikou daní, účetnictví a souvisejících témat, pořádané jinými subjekty, se současně standardně pohybují   v intervalu 2 500 – 7 000 i více korun a že od roku 1994 jsme drželi cenu na úrovni 500 Kč.  Povaha nové cenové úpravy vstupného    vyjadřuje princip naší činnosti – poskytování služeb  našim členům za nejpříznivějších finančních podmínek a je nezbytná k  pokrytí režijních nákladů spojených s organizací seminářů  a  velice skromného provozu sekretariátu našeho spolku.

O termínech pořádání jednotlivých seminářů budeme v dostatečném předstihu všechny členy informovat prostřednictvím e-mailové pošty.

Přejeme příjemné prožití zbytku léta a úspěšný vstup do posledního období roku 2019

Ať se daří

za SÚ Jablonec nad Nisou spolek

Ing. Vladimír Opatrný

v.r.

 

Akce

Žádné aktivní akce.

Přihlášení